Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0 282 726 09 59

Laminant Parke

Adler Laminat parke, doğanın güzelliğinden ilham alınarak, doğal malzeme ile üretilmiştir. Adler laminat parke tasarımlarında ağaçların renk ve dokusundan yararlanarak ahşabın doğallığını mekanlarınıza taşır . Adler Laminat Parke farklı yapılardaki katmanların yüksek basınç altında birleştirilmesi sonucunda elde edilerek dünya standartlarına uygun olarak üretilir.
Adler Laminat Parke Özellikleri ;​
· Sağlam: Darbe, sarsıntı ve basınca karşı dayanıklıdır. Özel sert yüzey kaplaması sayesinde çizilmeye ve aşınmaya dayanıklıdır.
· Dayanıklı: Çarpmaya karşı olağanüstü dirençli ve dayanıklıdır. Özel ürün yapısı sayesinde üzerine gelecek ağırlığa karşı güçlü ve dayanıklıdırlar
· Solmayan: Direkt güneş ışığına maruz kaldığında bile rengi solmayan parkelerimiz, UV ışınlarına karşıda dayanıklıdır.
· Doğal: Laminat parkeler, yüzde 90 ahşaptan yapılma olup kullanılan ahşap kaynağı sürdürülebilir ormancılık uygulamaları ile üretilir.
· Montajı kolay: Adler Laminant Özel sistemi sayesinde, Hızlı ve kolay montaj ile zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar
· Uzun ömürlü: laminat parkenin konutlarda kullanım ömrü, 15 ila 20 yıldır.
· Kusursuz uygulanabilirlik: yüksek teknoloji ile üretim sayesinde, görünmez birleşim yerleri, nem ve kire karşı koruma, kusursuz bir yerleşme ve doğal bir döşeme düzeni sağlar.