Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0 282 726 09 59

Kurumsal

1999 Yılında Adler İnşaat olarak kurulan ve sektörde başarılarıyla; devamlı büyüyen şirketimiz, 2013 yılında Laminant Parke ve Emlak sektörünü de bünyesine katarak hizmetlerinde alternatif çözümler sunmuş, kurumsal ve bireysel müşterilerine profesyonel hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürerek üstün ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Çalıştığımız İhracatçı şirketler ile sağlam ilişkiler içerisinde olan şirketimiz kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen en uygun alternatifleri sunarak farklı olmayı ilke haline getirmektedir.

Hedefimiz öncelikle yarattığımız müşteri sadakatini arttırarak devam ettirmek iş ortaklarımızın desteği ile tüm branşlarda portföy yapımızı daha da büyütmektir.

Vizyon

Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile yaratmış olduğumuz güven çerçevesinde, dünyadaki gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek, öğrenen, sürekli yenilenen ve ilkleri gerçekleştiren bir kurum olmak.

Misyon

Gelişime açık yönetimimiz, genç, dinamik çalışan kadromuzla pazardaki ürünleri ve rakiplerimizi yakından takip ederek, bilgileri en iyi şekilde toplamak, kurum içi koordinasyonu ve iletişimi geliştirerek toplanan bilgi üzerinde kararlar almak ve bu doğrultuda hizmet verdiğimiz müşterilerimizle etkin iletişimi ve bilgiyi paylaşarak en yüksek faydayı sağlamak.